V Bezovém Údolí | Svatby

Svatby

Těší nás velice Váš zájem.

Svatby pořádáme rádi. Plánujeme cca 10 svateb v roce. Termíny na rok 2024 jsou ještě k dispozici.

Abychom zachovali atmosféru místa a pořádali svatby bez kompromisů, rozhodli jsme se hostit maximálně 30 svatebčanů. Při takovém počtu svatebčanů dokážeme svatbu zorganizovat přímo v restauraci naší chalupy. To je nezbytné v případě mokré varianty. Je ale možné využít i venkovní prostor.

Kapacita hotelu je celkem 27 míst včetně přistýlek. To je nicméně maximální, ne optimální kapacita. Doporučujeme, aby s Vámi na hotelu zůstali jen nejbližší. Ostatní hosty umíme ubytovat ve spřízněných penzionech/hotelech v okolí (penzion Rokytka - 200m, hotel Slunce – 8 km).

K pronájmu hotelových kapacit pro svatby přistupujeme stejně jako v případě běžného hotelového provozu.

V průběhu svatby nemůžeme nabídnout naše služby dalším hostům, je tedy třeba si pronajmout vždy celý objekt, tzn. pět hotelových pokojů á 5.900,- a stodolu á 11.000,-. Celkem tedy 40.500,- včetně snídaně pro všechny ubytované na den.

Běžná svatba u nás nicméně vyžaduje minimálně pronájem na 2 noci kvůli času příjezdu hostů a příprav, které kolidují se standardním časem check-inu a check-outu. Je jen na Vás, jak kapacitu hotelu využijete.

Detaily našich pokojů najdete na https://www.vbezovemudoli.cz/rezervace.

Co se týče občerstvení před obřadem, svatební hostiny či večerního rautu, to vše zajistí naše kuchyně.

Uděláme Vám individuální nabídku na míru. Vybírat můžete z české klasiky, degustačního zážitku nebo i grilování venku. Možnosti jsou velmi otevřené. Nicméně se vždy drží základních principů konceptu naší kuchyně, tzn. lokální sezónní suroviny nejvyšší kvality, zdravá a nutričně vyvážená strava. Umíme vyjít vstříc většině dietních preferencí.

Bohužel se nám do prostoru restaurace nevejde živá kapela. Nicméně je restaurace vybavena STEREO systémem, na kterém lze přes Airplay a Spotify hrát prakticky cokoliv. Celá svatba se tak může zvrhnout v jednu „písničky na přání“ party.

Dokážeme pomoci se spoustou svatebních nezbytností, jako je fotograf, dorty, květinovou výzdobu, DJ, obřad (včetně církevního). Vše záleží na Vašich preferencích a budgetu. Důležité je pro nás i vzájemné estetické naladění, proto bychom preferovali se všemi těmito nezbytnostmi pomáhat. V přípravách Vám pomůže naše svatební koordinátorka.

Obřad u nás lze uspořádat víceméně kdekoliv. Můžete ji mít v našem obnoveném sadu, u jezírka, u chalupy nebo na meditačním místě v kopci na kraji lesa.

Památková zóna na sebe neváže žádná omezení. Platí ale samozřejmě obecní vyhláška, která ukládá čas nočního klidu od 22:00. Nicméně pokud se budeme zdržovat v interiéru, tak nikoho rušit nebudeme. Chalupa je totiž od stále bydlících poměrně vzdálena.

Kdyby jste měli jakékoliv otázky, pište.


Ideální je samozřejmě vše probrat u nás na místě.


Těšíme se na návštěvu!